Spalvų analizę, kuria grindžiama ColourFutures™ ir metų spalva, atlieka Pasaulinis „AkzoNobel“ estetikos centras, jam vadovauja kūrybos vadovė Heleen Van Gent.

Nyderlanduose įsikūręs centras analizuoja dekoratyvinių dažų spalvų tendencijas, atlieka spalvų tyrimus, konsultuoja dizaino ir meno klausimais. Kasmet sukviečiama nepriklausomų ekspertų grupė, kuri parengia ateinančių metų dizaino tendencijų prognozę. Prognozėmis remiasi 80 rinkų visame pasaulyje, jos padeda vartotojams išsirinkti labiausiai jų namų interjerui tinkančias spalvas.

Dėl vykdomų plačių tyrimų ir gilaus supratimo apie tai, kaip nuolatiniai pokyčiai pasauliniame kontekste tampa vartotojų gyvenimo dalimi, estetikos centro ekspertai užtikrina, kad ColourFutures™ ne tik vystytųsi kartu su kintančiais interjero poreikiais, bet ir padėtų juos prognozuoti.

ColourFutures™ projektas vykdomas naudojant įmonės dekoratyvinius dažus, tarp kurių yra „Sadolin“, „Sikkens“, „Dulux“, „Nordsjö“, „Alba“, „Astral“, „Bruguer“, „Coral“, „Flexa“, „Inca“, „Levis“, „Marshall“ ir „Vivechrome“ prekių ženklų gaminių.