Tvarumas

Akzo Nobel Baltics UAB  pasižadėjo teikti tvarius ir inovatyvius sprendimus, kuriais vis labiau pasitiki mūsų klientai, bendruomenės ir planeta.

Mes visiškai sutelkėme dėmesį siekdami užtikrinti, kad šiandien tiekiami inovatyvūs dažai ir dangos galėtų padėti apsaugoti mūsų pasaulį ateityje toli nuo rytojaus.

Vadovaudamiesi mūsų įmonės tikslu - „People. Planet. Paint.“ - kuris yra visos mūsų veiklos pagrindas - mes išskyrėme tris pagrindines pasaulines temas: klimato kaitą; cikliškumą; sveikatą ir gerovę; ir įsipareigojome ateities kartoms, kad padarysime viską, ką galime, kad jas išspręstume.

Bendradarbiavimas su klientais, tiekėjais, akademinėmis bendruomenėmis ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis yra esminis mūsų siekio komponentas. Tai apima ribų iššūkio priėmimą ir išradingų būdų paiešką, kaip kartu teigiamai prisidėti prie nuolat besikeičiančio pasaulio. Tai yra labai svarbu, siekiant įgyvendinti mūsų moksliškai pagrįstą tikslą - iki 2030 m. perpus sumažinti išmetamo anglies dioksido kiekį.

Daugiau informacijos apie mūsų tikslus rasite čia.