Slapukai

Tai yra šios svetainės (toliau – svetainė) slapukų informacijos puslapis. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis jums lankantis mūsų svetainėje arba bendraujant su „AkzoNobel“, žr. mūsų Privatumo taisyklėse.

Kas yra slapukai?

Siekiant pasiūlyti geresnes paslaugas svetainės lankytojams, daugelyje svetainių naudojami slapukai; tai yra praktinės technologijos, kurios renka ir naudoja informaciją, kad svetainėmis būtų lengviau naudotis. Slapukai yra nedideli tekstai, kurie įrašomi į jūsų kompiuterio standųjį diską, kai lankotės svetainėje. Jums lankantis svetainėje, slapukas siunčia duomenis „AkzoNobel“.

Ką jie daro?

Naudojame slapukus, kad sužinotume, pavyzdžiui, ar jau lankėtės mūsų svetainėje anksčiau, ar esate naujas lankytojas. Tai taip pat padeda mums pagerinti jūsų patirtį lankantis mūsų svetainėje.

Sutikimas, kad mūsų svetainėje būtų naudojami slapukai

Kai lankotės mūsų svetainėje, jūsų ekrane pasirodo langas apie slapukų įrašymą į jūsų kompiuterio standųjį diską.

Pasirodžiusiame pranešime trumpai paaiškinama mūsų slapukų politika. Spustelėdami „Sutinku su slapukais“ sutinkate su šioje slapukų politikoje nurodytais slapukais. Jei nenorite, kad būtų naudojami jokie slapukai, išskyrus būtinuosius, galite spustelėti mygtuką „Atmesti viską“. Taip pat galite spustelėti „Slapukų nustatymai“ ir nustatyti pasirinktus slapukus.

Pasirinkę pageidaujamus slapukus, vėliau visada galėsite pakeisti slapukų nustatymus spustelėdami čia ir šios svetainės poraštėje esantį mygtuką „Slapukų nustatymai“ ir koreguoti savo slapukų pasirinktis slapukų pasirinkčių centre.

Slapukų tipai, kuriuos mes galime naudoti, ir kam jie naudojami

„AkzoNobel“ naudoja įvairių tipų slapukus. Manome, kad jums labai svarbu žinoti, kokius duomenis „AkzoNobel“ renka naudodamas slapukus, kokius slapukus ir kokiais tikslais naudoja mūsų technologija. Toliau pateikiame slapukų, kurie gali būti naudojami, apžvalgą.

Alternatyvūs slapukų valdymo, išjungimo ir panaikinimo būdai

Galite pakeisti nustatymus, kad blokuotumėte slapukus arba būtumėte įspėti, kai į jūsų įrenginį siunčiami slapukai.

Spustelėkite vieną iš toliau pateiktų nuorodų, kad patektumėte tiesiai į naršyklės vadovą. Atminkite, kad pašalinę slapukus turėsite iš naujo nustatyti savo pasirinktis arba vėl prisijungti prie kai kurių svetainių.

Jei iš viso nenorite gauti slapukų (įskaitant tuos, kurie būtini norint pateikti jums svetainę), galite nustatyti savo naršyklę taip, kad visi slapukai būtų išjungti. Jei išjungsite mūsų naudojamus slapukus, tai gali turėti įtakos bendrai jūsų svetainės naudojimo patirčiai. Galbūt negalėsite apsilankyti tam tikrose „AkzoNobel“ svetainės srityse arba galite negauti suasmenintos informacijos, kai lankotės „AkzoNobel“ svetainėje. Taip pat gali būti sustabdytas tinkintų nustatymų, pvz., prisijungimo informacijos, išsaugojimas.

Jei naudojate skirtingus įrenginius, kad peržiūrėtumėte ir pasiektumėte svetainę (pvz., kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir pan.), turėsite tinkamai pritaikyti kiekvieną naršyklę kiekviename įrenginyje, kad ji atitiktų jūsų slapukų pasirinktis.